Przedstawiamy Państwu nasze niektóre realizacje z zakresu oklejania pojazdów. Oprócz reklam na autach zmieniamy również ich kolor całkowicie lub tylko wybrane elementy. Całkowite oklejenie pojazdu przynosi duże korzyści, mianowicie oprócz reklamowania Swojej firmy zabezpieczamy również lakier karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi jak i przed „matowieniem”. Gdy sprzedajemy pojazd usuwamy folię i mamy lakier jak nowy. Oklejamy pojazdy profesjonalnie nie uszkadzając aut. Nadmiar folii odcinamy specjalnymi żyłkami aby nie uszkodzić lakieru. Nie raz zdarzyło się że klient przyjeżdżał aby zmienić reklamę a jego lakier był poprzecinany w miejscach gdzie kończyła się reklama. U NAS TEGO NIE MA!

Jeden z projektów z którego jesteśmy szczególnie dumni. Klient w fazie projektowania i wizualizacji nie do końca był przekonany do naszej wizji, jednakże gdy zobaczył efekt końcowy to był w szoku. Realizacja tak bardzo mu się spodobała że postanowił zrobić autu sesję zdjęciową. Do realizacji została użyta folia wylewana z laminatem stałym oraz ploterowa serii High Performance.

Pojazdy oklejone folią High Performance oraz pełny wydruk na folii polimerowej zabezpieczonej laminatem stałym dla dłuższej żywotności grafiki. Wydruki zabezpieczone w ten sposób są odporne na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz inne czynniki. Cieszymy się że reklama będzie służyła klientowi na dłuuuugie lata.

Pojazdy pełniące ważną funkcję wymagały szczególnej oprawy. Oba otrzymały loga oraz grafikę z folii odblaskowej aby wyróżniały się również nocą.

Kolejna realizacja w której została użyta folia wylewana z laminatem stałym.

Projekt uzyskał aprobatę właściciela więc przeszliśmy do realizacji. Auto oklejone folią ploterową High Performance.

Na zdjęciach realizacje z użyciem folii wylewanej z laminatem stałym. Opel combo dostał również czarny dach aby się nie wyróżniał od reszty. Dacia dokker niestety nie doczekała się całej oprawy gdyż została sprzedana. Mercedes (laweta) dodatkowo dostał na masce folię odblaskową oraz boczki z dibondu.

Oklejamy różne pojazdy, od małego do dużego. Spełniamy oczekiwania klientów. W fazie projektowania bierzemy pod uwagę również charakter klienta. Jedni chcą aby ich pojazd rzucał się w oczy, inni chcą tylko informację czym się zajmują, stąd „maluch” rodem camaro czy Frontera niczym Dakar. Jednakże we wszystkich realizacjach używamy materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje reklamę na długie lata.

Realizacja z której klient jest bardzo zadowolony, pomimo tego iż w fazie projektowania wizualizacja nie przypadła mu do gustu. Pomimo napiętych terminów udało się go wcisnąć w terminarz. Do realizacji użyta została folia ploterowa High Performance.