Dla tych co chcieliby odmienić swoje wnętrze proponujemy fototapety na różnorodnych podłożach bądź obrazy drukowane na naturalnym płótnie podwójnie olejowanym naciągnięte na blejtram. Druk odbywa się tuszami lateksowymi gdzie rozpuszczalnikiem jest woda, która odparowuje w procesie termoutrwalania, nie emitując przy tym żadnych toksyn! (powstają bez wykorzystania rozpuszczalników, są więc bezwonne i nietoksyczne!). Wydruki lateksowe charakteryzują się bardzo dużą odpornością na promieniowanie UV, urazy mechaniczne oraz warunki atmosferyczne i to bez zastosowania laminatu! Oferujemy podłoża: papierowe na fizelinie (pokój, salon, biuro etc.), lateksowe na fizelinie (pokój, salon, biuro etc.). Wszystkie wymienione podłoża oprócz gładkich występują również ze strukturą (piaskowane, srebrna nitka, srebrne piaskowanie, drewno etc.). Nasze fototapety można śmiało czyścić. Dlaczego nasze? Gdyż druk lateksowy charakteryzuje fotograficzna jakość wydruku, głębia kolorów i jakość obrazu, który sprawi że Twoje wnętrze stanie się piękniejsze!

Fototapeta na podłożu specjalnym (piaskowane srebro) która nadaje obrazowi głębokie nasycenie kolorów oraz głębię. W zależności od użytego zdjęcia uzyskujemy zaskakujący efekt 3D. Całość wnętrza dopełniają obrazki w ramkach drukowane na tym samym materiale.

Fototapeta na podłożu specjalnym (szczotkowane srebro) która nadaje grafice głębię kolorów oraz niepowtarzalny wygląd.

Fototapety na wymiar na papierze z fizeliną. Jak widać można je zastosować nie tylko w domu lecz także i w zakładzie pracy czy biurze.

Dla wszystkich, którzy chcą uwiecznić wyjątkową chwilę ze Swojego życia proponujemy doskonałe rozwiązanie – OBRAZ! Doskonale sprawdza się jako pamiątka ze ślubu, narodzin dziecka, chrztu czy innej niepowtarzalnej okazji. Niektórzy w ten sposób utrwalają minione wakacje, inni pragną mieć repliki słynnych malarzy w Swoich domach. Doskonałe rozwiązanie na prezent z okazji urodzin (np. dla babci w postaci drzewa genealogicznego), rocznicę ślubu etc. Obrazy są drukowane na naturalnym płótnie podwójnie olejowanym dzięki czemu kolory są „żywe” i nie ma białych „prześwitów”, całość naciągnięta jest na sosnowy blejtram.